Müşterilerimiz Ne Diyor ?

"

Görüşlerimi tamamen ön yargıyı kırmış olarak yapıyorum. Araba almak için ya da almayı hayal edip bakmak için hiç çekinmeden gidilebilir. Otokent gibi değil kurumsal ve birbirinden kibar satış danışmanları ile hizmet veren bir şirket. Tüm personele teşekkür ederim. Mümkünse aç gidin yemeğimiz de söyleniyor.

Hasank ÇAR

"

O kadar ilgililer ve o kadar çaba gösteriyorlar ki, alamayız dediğimiz aracı 1 saatte aldık. Üstelik takas konusunda da aracınıza biçilen değer gayet yerinde oluyor. Üstelik aldığımız aracın ekspertiz raporları tüm şeffaflığıyla teslim ediliyor. Aracı aldıktan sonra her ihtimale karşı yetkili servisine de götürdüm. Alırken ne anlattılarsa o. Ne bir eksik ne bir fazla. Benim yaşadığım tecrübeye göre kesinlikle güvenebilirsiniz. Atasoy Bey'e de ilgisi ve güler yüzü için ayrıca teşekkürler.

Adnan Bey

"

Onlarca yorumumum arasında bence en özel olan firma yorumum bu olacaktır diye düşünüyorum. Firma ile bir araç için iletişime geçtim. Ali bey sağ olsun ilgilendi. Onun samimiyeti ve ilgisi sonrası Kocaeli'den İzmir'e gittim. Havaalanından beni karşılayarak firmaya kadar getirdiler. Getiren arkadaş çok nazik, samimi ve iyi bir insandı. Firmaya geldiğimde ne kadar düzenli, kaliteli, kurumsal olduklarını gördüm. Temizlik personelinden, banko personeline, araç yıkamacısından şoförüne hepsi güzel insanlardı. Araçta dedikleri gibi çıktı, 2. elde garanti durumları, noterden bankasına kadar hepsiyle ilgilendiler. Ben çok memnun oldum, ticaretlerinden de memnun kaldım. Daha çok puan olsa daha çok verirdim 5 yıldızın 5 ini de hak ediyorlar. Harikasınız. Tekrardan teşekkürler.

Doğukan Koyuncuoğlu

"

Güler yüzlü hizmet, güvenilir ve dürüst personel... Çalmaz kardeşlere teşekkürler...

Zeynel Solmaz

"

Öncelikle İsmail Çalmaz ve Samet Çalmaz beyefendilere çok teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel bir ekip, güler yüzlü hizmet, bu kadar cana yakınlık vallahi süper belki 10 tane ayrı ayrı araba aldım hepsi de birbirinden güzel. Hele ki hizmet anlayışı mükemmel. Özellikle İsmail beye çok teşekkür ederim bizleri her daim müşteri gibi değil aile gibi karşıladığı için RABBİM YOLUNUZU AÇIK ETSİN BOL KAZANÇ VERSİN Ankara’da da 1 eviniz var bilin yeter.

Davut Kulaç

"

İşini disiplinli ve en düzenli yapan ihtiyaçları karşılayacak en iyi aracı tespit etmede tecrübe sahibi bir firma.

Emrah Özer

"

İsmail Çalmaz Otomotiv olarak sizden aldığım araçlardan çok memnun kaldım. Güvenilir firma olduğunuz için alışveriş yapılır. Her gelişimde benimle özelde ve özveri ile ilgilenen kredi biriminden Anıl beye çok teşekkür ederim. Bütün kredi işlemlerini sorunsuz halletti.

Ercan Can

"

Bugün ziyaret ettik ilgili ve pratik en önemlisi müşterilerine özen gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Rauf Görgülü

"

Müşteri ilgisi çok iyi. Yaklaşım çok açık, güvenilir ve net. 2 defa ikinci el araç alışverişimiz oldu. Memnun kaldım. Yine bir araç bakmaya ilk gidebileceğim yerlerden birisi. Satış ekibi ve müşteri ilişkileri başarılı. Aradığım araç var mı diye gidip gönül rahatlığıyla iletişim kurabiliyorum. Tavsiye ederim. Pişman etmiyorlar insanı. İsmail Bey'i ve ekibini yaklaşımları için ayrıca tebrik ederim. Teşekkürler...

Caner Noyin

"

Çok ilgili ve alakalı bir işletme. Güler yüzlü ve samimi bir ekip. Teşekkür ederim.

Cengiz Aksoy

"

29/21/2021 tarihinde 2017 Clio marka araç aldım basta İsmail Çalmaz olmak üzere satış müdürü Ali Bey yakinen ilgilendi. Çalışan tüm arkadaşlar o kadar ilgilendi ki sıfır araba almaya bayiye gidiyoruz yüzümüze bakmıyorlar. Bence 2.el araçta güven isteyen kim varsa tavsiye ederim. Teşekkürler İSMAİL ÇALMAZ OTOMATİV

Fatih Uzun

"

2 araç aldım çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Koray Bilgic

"

Kafamda soru işaretleriyle gidip samimiyetle cevap bulduğum, beni doğru yönlendiren Ayhan Bey'le finans bölümünden Bahadır beye sonsuz teşekkürler. Hiç uğraşmadan güvenilir bir elden araba almak istiyorsanız doğru adres.

Yasemin Suel

"

Hizmet çok güzel bütün işlemlerinizi çok kısa sürede eksiksiz hallediyorlar. Ayrıca ilgi ve alaka için Selçuk beye çok teşekkür ederim. Taksitli araç almanın en kolay adresi.

Ferhat Gezer

"

Her büyüklükteki hayali gerçeğe geçiren insanlar. Bütçeniz ne olursa olsun, araba almadan önce mutlaka ziyaret ederek bilgi alıp çaylarını için. Zaten siz çay içene kadar araba almış olacaksınız. Kendilerine minnettarım. Böyle bir firmanın hayalini kurmanıza gerek yok. Çünkü bu firma zaten mevcut. 💙 Ailemize 2016 Clio 1.5 touch hayırlı olsun. Allah sizlere daha iyisini nasip etsin. İkinci araç için uğrayacağımdan şüphem bile olmayacak 🙏🏻

Musa Kınacı

"

Ticaret bu insanlar ile yapılır. Her şey harika ve güvenilir. İşlerinin hakkını fazlasıyla veriyorlar.

Aytaç Ayan

"

2 gün önce güzel bir araç aldım doğruyu söylemek gerekirse aracın bu kadar temiz olması beklediğimin üstünde bir durum. Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Kredi kullanımında araç teslimatında gösterdikleri ilgi ve alaka çok iyiydi çok teşekkür ederim. HAYIRLI BOL MÜŞTERİLER DİLERİM…

Okan Durmuş

"

İsmail ve Samet Çalmaz kardeşlere ve satış temsilcisi Ayhan Bey’e teşekkürler. Güzel yürekli insanlar orda toplanmış.

Abdullah Sarı

"

Ben gitmeden önce çok tereddütteydim ama gidince ilgi alaka dürüstlük gerçekten çok iyiydi Rabbim hayırlı müşteriler versin. Her şey için teşekkür ederim.

Filiz Yavaş

"

Her türlü yani marka arabalar bulabilirsiniz oradaki personel çok güzel ilgileniyorlar.

Osman Yılmaz

"

Araç almak ciddi bir iştir onun için de ciddi bir firmayla iletişim kurmak gerekir. Satıştan öncesi ve sonrası için her zaman güvenebileceğiniz bir işletmedir.

Şafak Bayık

"

Müşterilerle diyalogları harika güler yüzlü cana yakın esnaflar.

Ramazan Doğan

"

İsmail Çalmaz Otomotiv ve personeli çok ilgi ve alakalı sayelerinde çok güzel ve konforlu araba sahibi olduk çok minnettarız.

Hüseyin Kaval

NEDEN İSMAİL ÇALMAZ OTOMOTİV ?

Araç satın alırken içiniz rahat olsun..
Yüksek kalitedeki araçlarımızın tümü tam kapsamlı ekspertiz kontrollerinden geçirilmiş ve sizler için yenilenmiştir.