Kredi

Araç sahibi olabilmeniz için tüm imkanları sağlıyoruz!
Araçlarımızı, yetkili satıcısı olduğumuz 15 farklı banka ve finans kuruluşu üzerinden “Anında Kredi” veya “Senetle Araç Al” sistemlerimizden faydalanarak satın alabilirsiniz.

Avantajlı faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle, kredi ödemelerinizi 4 ay sonra başlatabilir veya balon ödeme seçeneği ile küçük taksitler halinde ödeyip, kalan borcunuzu son taksitte kolayca kapatabilirsiniz. Ayrıca Senetle Araç Al sistemimiz ile, satın almak istediğiniz aracı, bedelinin %30’luk kısmını peşin ödeyip, kalan tutarı 48 aya kadar taksitlendirerek senetle de satın alabilirsiniz.

Tüm finansman talebi işlemleriniz, herhangi bir bankaya gitmenize gerek kalmadan her birisi alanında uzman ekibimiz tarafından firmamızda yapılmaktadır.

  HEMEN BAŞVUR WHATSAPP DESTEK
 

Sigorta

İsmail Çalmaz Otomotivden bir araç aldığınızda, sigortalatmak için o sigorta şirketinden bu sigorta şirketine koşturmanıza gerek kalmaz. Biz sizin için çeşitli sigorta şirketlerinden teklifler alıp size sunarız.

Araç alırken sigorta konusunu da sizin için çözüyoruz. Sigortan Seninle hizmetimiz, sizin için hem trafik sigortası hem de kasko sigortası branşlarında, 23 ayrı firmadan teklif alarak size en uygun şartları sunuyor. Sigorta yetkilimiz, showroomda size özel seçenekleri çalışarak bu konuda hızlı ve size özel çözümler üretiyor.

Alacağınız kaskoda, aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz araçlarla çarpışması, gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde çarpışma, devrilme, düşme ve yuvarlanma gibi kazalar, 3.kişilerin kötü niyetle yaptıkları hareketler ile fiil ehliyetine sahip olmayan kişilerin yol açacağı zararlar, aracın yanması, çalınma, aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi ana teminata dahil?

Eğer arzu ederseniz grev, lokavt, terör, sel, su baskını, deprem ve diğer doğal afetlerle oluşan riskleri de teminata dahil edebilirsiniz.

Aynı şekilde sigara teması, çekme ve çekilme zararları, anahtar kaybına bağlı kilit değişimi ve araç çalınması ile ferdi kaza, ihtiyari mali mesuliyet (IMM) ve hukuksal koruma gibi teminatlar almanız da mümkün.

Bütün bunların yanında, sigorta ürününü kredi ve kredi koruma sigortası ile birleştirerek tek bir ödemede tüm maliyetlerinizi birleştirme imkanını da sağlıyoruz. Tek noktadan çözümlerimiz ile müşterilerimize, sigorta konusunda da yepyeni bir 2.el deneyimi sunuyoruz.
 

HEMEN TEKLİF AL WHATSAPP DESTEK

NEDEN İSMAİL ÇALMAZ OTOMOTİV ?

Araç satın alırken içiniz rahat olsun..
Yüksek kalitedeki araçlarımızın tümü tam kapsamlı ekspertiz kontrollerinden geçirilmiş ve sizler için yenilenmiştir.